Firma “Granit-Lux” zajmuje się kompleksowym układaniem zarówno kostki brukowej jak i granitowej. Działając na rynku usług brukarskich, pokazaliśmy że jesteśmy solidnym wykonawcą a także profesjonalnym partnerem handlowym.

W wyniku wieloletniej obecności na rynku pozyskaliśmy cenne umiejętności i bogate doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę brukarską na najwyższym europejskim poziomie.

Nasz zespół tworzą doświadczeni, znakomicie wykwalifikowani specjaliści, którzy z najwyższą starannością i precyzją zadbają o profesjonalne ułożenie posadzki brukowej na potrzeby firmy lub w otoczeniu domu.

Firma brukarska Warszawa zapewniam kompleksowe układanie bruku na podjazdach, placach, parkingach, w ogrodach i nie tylko. Gwarantujemy sumienność oraz pełen profesjonalizm wykonania, dzięki czemu zrealizowane przez nas projekty charakteryzują się nie tylko dużą funkcjonalnością, ale również niewątpliwymi walorami estetycznymi.

Każdą usługę wykonujemy solidnie i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, tak aby klient był zadowolony. Dzięki niskim cenom i wysokiej jakości wykonywanych prac, jesteśmy konkurencyjni względem innych firm zajmujących się brukarstwem.

Na każdą wykonaną usługę udzielamy minimum 3 letniej gwarancji.

 

Przed rozpoczęciem prac, sporządzamy dokładny kosztorys. Usługi wykonujemy zarówno z materiałów własnych jak i powierzonych.

W przeciwieństwie do konkurencji, nie mamy żadnych limitów metrażowych, wykonujemy usługę od kilku do kilkuset metrów.

Zajmujemy się także dystrybucją wyrobów betonowych znanych firm takich jak Bruk-Bet, Libet, Semmelrock, Jadar, Buszrem.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów, wprowadzając 100% zadowolenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą firma brukarska Warszawa.